ویزای هنگ کنگ

ویزای هنگ کنگ

1350 300 سفرنامه اسرارآمیز

 ویزای هنگ کنگ

افرادی که قصد سفر به کشور هنگ کنگ را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزای هنگ کنگ نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده مسافر ( سفرنامه اسرارآمیز) می توانند جهت اخذ ویزای هنگ کنگ با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ).  شایان ذکر است قوانین ویزای تجاری هنگ کنگ ، ویزای کاری هنگ کنگ و سایر انواع ویزای هنگ کنگ متفاوت می باشد . آدرس و تلفن سفارت چین ( هنگ کنگ ) در تهران : اقدسیه روبروی آتش نشانی پلاک ۷۳  و تلفن های : ۱-۲۲۲۹۱۲۴۰-۰۲۱ و فکس ۲۲۲۹۰۶۹۰-۰۲۱ همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت چین در تهران به نشانی اینترنتی : ir.china-embassy.org مراجعه فرمائید .

ویزای توریستی هنگ کنگ (عادی یکماهه)

 • قیمت ویزای توریستی هنگ کنگ : ۲۰۰ دلار
 • مدت اقامت : ۳۰ روز
 • مدت اعتبار ویزای هنگ کنگ : ۹۰ روز
 • مدت اخذ ویزای هنگ کنگ : ۴۰ روز کاری

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی هنگ کنگ

 • اسکن صفحه اول گذرنامه
 • کپی شناسنامه
 • دو قطعه عکس ۶×۴ رنگی و جدید طبق عکس گذرنامه (عکس جهت اخذ ویزای هنگ کنگ ، باید بدون عینک باشد و در آن گوش ها کاملا مشخص باشند. مو ها نباید زیاد روی صورت ریخته باشد و خانم ها باید از آرایش زیاد ، اجتناب کنند.)
 • پرینت حساب بانکی رنگی و به زبان انگلیسی
 • گواهی اشتغال بکار (در گواهی اشتغال به کاربرای ویزای هنگ کنگ ، حتما باید نام و سمت مسافر و همچنین تاریخ مرخصی منطبق بر تاریخ تور هنگ کنگ مورد نظر ، ذکر شده باشد.)

نکات ویزای هنگ کنگ

با وجود اینکه زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی هنگ کنگ بین ۳۵ تا ۴۵ روز در نوسان می باشد ، ولی ارائه دادن مدارک بصورت کامل و دقت در تکمیل فرم ها ، نقش تعیین کننده ای در صدور ویزا دارد . زیرا گاهی اتفاق می افتد که در مراحل پایانی صدور ویزا به دلیل نقص مدارک و یا کامل نبودن مدارک و یا حتی کامل نبودن مطالب در فرم ، صدور ویزا با تاخیر صورت می گیرد.

آدرس سفارت چین (هنگ کنگ)

آدرس سفارت هنگ کنگ : تهران ، خیابان اقدسیه ، خیابان موحد دانش ، روبروی آنش نشانی

تلفن سفارت هنگ کنگ : ۰۲۱۲۲۲۹۱۲۴۱ ، ۰۲۱۲۲۲۹۱۲۴۰

ایمیل سفارت : chinaemb_ir@mfa.gov.cn

آدرس وب سایت : www.ir.chineseembassy.org/eng

  Masterfully Handcrafted for Awesomeness

  WE DO MOVE

  YOUR WORLD

  Greatives – Design, Marketing, Sales

  Working Hours : 09:00 – 19:00
  Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
  Phone : +380 22 333 555